Wiśnia LUCYNA - 1
Wiśnia LUCYNA - 2
Wiśnia LUCYNA - 3
Wiśnia LUCYNA - 4
Wiśnia LUCYNA - 5
Wiśnia LUCYNA - 6
Wiśnia LUCYNA - 1
Wiśnia LUCYNA - 2
Wiśnia LUCYNA - 3
Wiśnia LUCYNA - 4
Wiśnia LUCYNA - 5
Wiśnia LUCYNA - 6

Wiśnia LUCYNA

Sadzonka 2-letnia na podkładce antypka o wysokości około 150cm.

16,90 zł
Brutto

Data wysyłki - do 4 dni roboczych

Wiśnia Lucyna

Lubisz aromatyczne, soczyste wiśnie w postaci deserów, kompotów, a także surowych owoców? Zwróć uwagę na polską odmianę drzewa, jakim jest wiśnia Lucyna. To roślina o umiarkowanie silnym wzroście, która tworzy kulistą koronę. Jej ciemnoczerwone owoce są kuliste i nieco spłaszczone o kwaskowo-słodkim smaku. Ciemnoróżowy miąższ przyjemnie rozpływa się w ustach. Lucyna to jedna z najlepszych odmian deserowych — doskonale pasuje jako dodatek do ciast, galaretek, a także jako surowiec do produkcji soków lub innych napojów.

Mrozoodporna wiśnia Lucyna

Jesteś ogrodnikiem, sadownikiem, a może masz przydomowy ogród lub działkę i szukasz drzewka dającego smaczne, soczyste owoce? Pomyśl o wiśni, której pyszne owoce umilą Ci swoim smakiem letnie dni. Polecamy wytrzymałą, odporną na mrozy, samopłodną odmianę Lucyna. Jej owoce doskonale nadają się do zbioru mechanicznego — jest więc idealną rośliną do sadów czy na plantacje. W naszym sklepie znajdziesz 2-letnie drzewka o wysokości około 150 cm na podkładce antypka.

Zachęcamy także do skorzystania z oferty pozostałych roślin — drzew oraz krzewów owocowych o sprawdzonych, smacznych i zdrowych owocach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu — chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru, pielęgnacji oraz uprawy naszych sadzonek.

178 Przedmioty
2021-09-27
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.