Wiśnia KELLERIS - 1
Wiśnia KELLERIS - 2
Wiśnia KELLERIS - 3
Wiśnia KELLERIS - 4
Wiśnia KELLERIS - 5
Wiśnia KELLERIS - 3
Wiśnia KELLERIS - 1
Wiśnia KELLERIS - 2
Wiśnia KELLERIS - 3
Wiśnia KELLERIS - 4
Wiśnia KELLERIS - 5
Wiśnia KELLERIS - 3

Wiśnia KELLERIS

WIŚNIA KELLERIS

 • Forma : goły korzeń zabezpieczony na czas transportu
 • Podkładka: Colt
 • Wiek: 2 lata
 • Wysokość: około 130 cm
19,90 zł
Brutto

Data wysyłki - 8 marzec 2023r. - w tej chwili prowadzona jest przedsprzedaż

Wiśnia Kelleris

Marzysz o tym, by przygotowywać wyśmienite przetwory z wiśni pochodzących z Twojego własnego ogródka? Szukasz gatunków, którymi obsadzisz nową działkę? A może chcesz uzupełnić zasoby swojego sadu? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wiśni Kelleris, której sadzonkę zamówisz w naszym sklepie online!

Sadzonka wiśni Kelleris

Pomimo mnóstwa zalet odmiana będąca krzyżówką wiśni ostheimskiej i czereśni marchijskiej nie jest jeszcze tak popularna jak pozostałe wiśnie. Co ważne, dojrzałe owoce nie są tak kwaśne, jak np. łutówki lub nefris, a walory smakowe pozwalają na szerokie zastosowanie w kuchni. Doskonale nadają się zarówno do jedzenia na surowo, jak i w postaci dżemów, konfitur, kompotów, soków czy innych przetworów. Sprawdź, dlaczego warto zamówić sadzonkę, która już niedługo znajdzie się w Twoim ogródku!

Co warto wiedzieć o wiśni Kelleris?

W sprzedaży posiadamy 2-letnią, około 130-centymetrową sadzonkę wiśni Kelleris, która swoje pierwsze owoce wyda w trzecim lub czwartym roku po posadzeniu na docelowym stanowisku. Drzewko wykazuje odporność na mróz, jednak należy je odpowiednio zabezpieczyć przed chorobami bakteryjnymi i grzybowymi. Kwitnąca wiśnia Kelleris urzeka słodkim zapachem oraz pięknymi kwiatami, a dojrzałe owoce zbierać można w drugiej połowie lipca. Zamów kilka sadzonek w naszym sklepie online, by Twój ogród zachwycał o każdej porze roku i wykorzystaj potencjał własnego źródła świeżych owoców wiśni!

197 Przedmioty
2021-09-27
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.