Liliowiec BLACK EYED STELLA - 1
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 2
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 3
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 7
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 1
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 2
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 3
Liliowiec BLACK EYED STELLA - 7

Liliowiec BLACK EYED STELLA

LILIOWIEC BLACK EYED STELLA

Hemerocallis 'Black Eyed Stella'

  • Forma : roślina w pojemniku C4
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: uzależniona od pory roku
27,90 zł
Brutto

Data wysyłki - 8 marzec 2023r. - w tej chwili prowadzona jest przedsprzedaż

Opis odmiany Liliowca BLACK EYED STELLA


Egzotyczny liliowiec w kolorze intensywnie żółtym z czerwonym środkiem dorastający do 40 cm. Liście długie, zielone, równowąskie tworzą tło dla pojedynczych kwiatów. Kępiaste liście są wiecznie zielone, a duże kwiaty zachwycają urodziwym żółtym kolorem. Liliowce kwitną od czerwca do sierpnia, a zdarza się, że powtarzają kwitnienie i mamy kwiaty w końcu września i październiku.

Walory dekoracyjne:

Liliowce dzięki swej nieprzeciętnej urodzie i ciekawym pokroju mogą być w różny sposób wykorzystane w ogrodach przydomowych i w pobliżu zbiorników wodnych. Gatunek ten można sadzić zarówno pojedynczo, jak i niewielkich grupach.

Warunki uprawy:

Liliowce to bardzo wdzięczne i niezawodne rośliny o małych wymaganiach, które mogą być sadzone praktycznie w każdym niezacienionym zakątku ogrodu. Preferują miejsca nasłonecznione jak i częściowo ocienione. Kwitną obficie każdego roku, są w pełni mrozoodporne, a do dobrego wzrostu wystarczy im każda żyzna i półprzepuszczalna gleba. Są roślinami niewymagającymi, opieka nad liliowcami sprowadza się do oczyszczenia z zeszłorocznych liści wiosną oraz podlewania w czasie suszy.

Rośliny idealne do sadzenia w okolicach zbiorników wodnych, na rabatach w ogrodach przydomowych i parkach. Przepiękne kwiaty można wykorzystać do bukietów.

94 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.