Czereśnia BURLAT
Czereśnia BURLAT
Czereśnia BURLAT
Czereśnia BURLAT - 3
Czereśnia BURLAT - 4
Czereśnia BURLAT - 5
Czereśnia BURLAT - 6
Czereśnia BURLAT - 3
Czereśnia BURLAT - 3
Czereśnia BURLAT - 4
Czereśnia BURLAT - 5
Czereśnia BURLAT - 6
Czereśnia BURLAT - 3

Czereśnia BURLAT

CZEREŚNIA BURLAT

  • Forma : goły korzeń zabezpieczony na czas transportu
  • Podkładka: Colt- półkarłowa
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: około 150 cm
19,90 zł
Brutto

Data wysyłki - do 4 dni roboczych

Czereśnia Burlat

Naszym Klientom prezentujemy drzewko Burlat, które rośnie silnie, a przy tym jest wyjątkowo wytrzymałe na mróz. Ta odmiana czereśni daje duże (6,5-7 g) pofałdowane owoce o skórce, która w pełni dojrzałości jest prawie czarna. Jeśli chodzi o sam miąższ, jest ciemnoczerwony, soczysty i słodki — słowem bardzo smaczny. Obawiasz się, czy upragnione drzewko dotrze do Ciebie w dobrym stanie? Nie martw się, czereśnia Burlat doskonale znosi transport!

Co warto wiedzieć o francuskiej odmianie czereśni?

Charakteryzuje się ona wczesną porą dojrzewania, osiągając zbiorczą dojrzałość już w początkach czerwca. Biorąc pod uwagę wyzwania stawiane przed ogrodnikami, nie należy obawiać się zbyt wielu problemów z jej uprawą, ponieważ jest mało podatna na choroby. Czereśnia Burlat rośnie najlepiej na stanowiskach słonecznych, ciepłych i nieosłoniętych, z kolei najlepsza dla niej gleba będzie żyzna, a zarazem średnio wilgotna. Do jej zapylaczy zaliczamy odmiany — Vega, Van, Hedelfińska, Rainier oraz Büttnera Czerwona.

Jak wykorzystać czereśnie Burlat?

Sezon na owoce prosto z drzewa zwykle trwa zbyt krótko, aby nacieszyć się ich wyjątkowym smakiem. Z tego powodu zachęcamy do tworzenia domowych przetworów z czereśni, dzięki którym z powodzeniem będzie można dodawać je do zimowych wypieków, owsianek czy też rozgrzewających naparów. Najlepsze drzewka czereśni Burlat znajdziesz właśnie u nas. Zapraszamy!

182 Przedmioty
2021-09-27
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.