Brzoskwinia HARNAŚ - 1
Brzoskwinia HARNAŚ - 2
Brzoskwinia HARNAŚ - 3
brzoskwinia HARNAŚ - 3
brzoskwinia HARNAŚ - 4
brzoskwinia HARNAŚ - 5
brzoskwinia HARNAŚ - 3
Brzoskwinia HARNAŚ - 1
Brzoskwinia HARNAŚ - 2
Brzoskwinia HARNAŚ - 3
brzoskwinia HARNAŚ - 3
brzoskwinia HARNAŚ - 4
brzoskwinia HARNAŚ - 5
brzoskwinia HARNAŚ - 3

Brzoskwinia HARNAŚ

BRZOSKWINIA HARNAŚ

  • Forma : goły korzeń zabezpieczony na czas transportu
  • Podkładka: rakoniewicka
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: około 150 cm
24,90 zł
Brutto

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Brzoskwinia Harnaś

Chociaż pochodzi z Kanady, brzoskwinia Harnaś cieszy się w naszym kraju bardzo dużą popularnością, dlatego jest niezwykle chętnie wybierana przez sadowników. Ta krzyżówka odmian Cresthaven oraz Harbinger wykazuje dużą odporność na choroby i niskie temperatury, a przy tym znakomicie radzi sobie podczas transportu. Brzoskwinia Harnaś stanowi więc idealny wybór dla wszystkich plantatorów krzewów owocowych, a w naszym sklepie przygotowaliśmy korzeń tej rośliny w atrakcyjnej cenie.

Uprawa brzoskwini z odmiany Harnaś

Brzoskwinia typu Harnaś jest odmianą samopylną i powinna być uprawiana na lekko kwaśnej oraz stosunkowo wilgotnej glebie. Ponadto należy zadbać o jej odpowiednie nasłonecznienie, by roślina wydała bardzo obfite, duże owoce o charakterystycznej, jasnoczerwonej barwie. Brzoskwinia Harnaś ma również smaczny miąższ, który łatwo oderwać od pestki, dlatego świetnie nadaje się do przygotowywania soków czy przetworów, ale też jedzenia samych owoców.

Brzoskwinia Harnaś — doskonały wybór dla każdego sadownika

W naszym sklepie oferujemy korzeń brzoskwini Harnaś, której owoce zachwycają nie tylko apetycznym wyglądem oraz znakomitym smakiem, lecz także wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi. Zawierają one bowiem bardzo dużą ilość witamin, jak również takich składników odżywczych jak magnes, potas, wapń, beta-karoten, żelazo, cynk czy błonnik, przez co popularność wśród konsumentów nie słabnie. Zapraszamy do składania zamówień na brzoskwinię Harnaś!

167 Przedmioty
2021-09-27
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.