Krzewy owocowe


W naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz krzewy owocowe w doniczkach, jak i kopane z gruntu. Możesz je wykorzystać do upiększenia swojego ogrodu, jak i korzystać z ich cudownych właściwości tworzenia wspaniałych owoców. Wielobarwne, o ciekawym pokroju krzewy owocowe idealnie prezentują się na tle trawników, czy na obrzeżach ścieżek w ogrodzie. Komponują się z roślinami krzewiastymi i drzewiastymi.

Krzewy owocowe nie są wymagające. Wybierz odporne gatunki krzewów owocowych, które nie będą wymagały stosowania chemicznych oprysków. Podatność na choroby to jeden z czynników wpływających na wybór roślin do przydomowego sadu. Kolejnymi są plenność, smak, jak i sposób dojrzewania. Jeśli  lubisz podjadać świeże owoce z krzaczka – wybierz te odmiany, które dojrzewają stopniowo. Dzięki temu, będziesz cieszyć się plonami przez dłuższy okres. Dorodne, odporne i wypielęgnowane krzewy owocowe znajdziesz w naszym sklepie. Pamiętaj, by dopasować rodzaj roślin do przestrzeni, jaką dysponujesz. Dzięki optymalnym warunkom masz szansę rokrocznie zbierać obfite plony owoców.

Popularne krzewy owocowe to przede wszystkim maliny i porzeczki. Maliny dostępne są w wielu różnorodnych odmianach, niektóre z nich owocują od końca czerwca do późnego października. Warto zainwestować w aronię, jagodę kamczacką, czy borówki, które są nieocenionym źródłem antyoksydantów.

Poznaj naszą ofertę krzewów owocowych i ciesz się smakiem natury każdego roku!

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.