Drzewka owocowe

Drzewka owocowe

Zdrowe piękne owoce, bez użycia szkodliwych środków chemicznych to marzenie wielu z nas. Takie owoce są znacznie bardziej aromatyczne, a ich smak nie ma sobie równych. Żeby móc cieszyć się urodzajem owoców z własnej uprawy, musisz zaopatrzyć się w najlepsze drzewka owocowe – odpowiednio szczepione, pielęgnowane, sprawdzonych odmian.

Jabłonie, grusze, śliwy – najwspanialsze drzewka owocowe do Twojego ogrodu znajdziesz w naszej internetowej szkółce drzewek owocowych. Jeśli i Ty marzysz o własnym sadzie, zabierz się do pracy. Poznaj drzewka owocowe, dowiedz się, które kiedy owocują, w jakiego rodzaju plony obfitują i jakich zabiegów pielęgnacyjnych wymagają. Piękny, zadbany sad wymaga pracy, która naprawdę się opłaca – dorodne drzewka owocowe odwdzięczą się za każdą chwilę uwagi wspaniałymi owocami.

Nasze drzewka owocowe dają obfite plony, są zdrowe i pięknie rosną. Z największą troską pielęgnujemy każdą sadzonkę, aby móc przekazać Ci silną roślinę. Oferujemy sprzedaż drzewek owocowych, takich jak: jabłonie, grusze, śliwy, morele, nektaryny, wiśnie, czereśnie, leszczyny, orzechy i wiele innych drzewek liściastych owocowych.

Sprzedaż drzewek owocowych do ogrodu i na taras

Masz do dyspozycji nieduży teren wokół domu? A może chcesz stworzyć namiastkę sadu na tarasie? Posiadamy odmiany karłowe oraz kolumnowe drzewek owocowych, które można z powodzeniem uprawiać w małym ogródku, a nawet na tarasie. Charakteryzuje je korona o zwartej formie. Niektóre z odmian nie wymagają dodatkowego formowania. Wspaniale owocują, ale to nie jedyna zaleta tych drzewek owocowych. Wiosną będą ozdabiać balkon pięknymi kwiatami i liśćmi o urzekającej zieleni. Kolumnowe drzewka owocowe z naszej szkółki mogą rosnąć w donicy.

Dla ogrodników pragnących zaoszczędzić przestrzeń w swoim ogrodzie przygotowaliśmy specjalną ofertę drzewek owocowych DUO. To innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie sadownictwa, które pozwala na uprawę dwóch odmian na jednym drzewku. Zarówno jedna, jak i druga odmiana charakteryzuje się doskonałym, wyrazistym aromatem. Chcesz posadzić w ogrodzie żółte i czerwone papierówki, ale nie dysponujesz tak dużym terenem? Nie musisz wybierać i iść na kompromis – w naszej szkółce drzewek owocowych znajdziesz wyjątkowe drzewka DUO.

Dla posiadaczy przestronnych ogrodów przygotowaliśmy szeroki wybór odmian drzewek owocowych o rozłożystych, pełnych koronach. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się tylko sprawdzone odmiany o smacznych owocach. Przygotowaliśmy tradycyjne, stare odmiany, spotykane w sadach naszych dziadków – wszyscy doskonale znamy ich smak! Sadzonki dostępne w naszym sklepie internetowym pochodzą z najlepszych szkółek ogrodniczych na Podkarpaciu. Te wyjątkowe drzewka owocowe są uprawiane i pielęgnowane według tradycyjnych zasad ogrodnictwa. Sprawdzone odmiany grusz, jabłoni, moreli czy śliw to gwarancja obfitego plonu, zdrowych i smacznych owoców.

Dlaczego warto sadzić drzewka owocowe?

Zalety drzew owocowych docenisz nie tylko w czasie owocowania. Piękne okazy dają w ogrodzie cień podczas upalnych dni. Zdecyduj się na drzewka owocowe w swoim ogrodzie już dziś, a za kilka lat będziesz mógł cieszyć się pięknym sadem! Drzewa owocowe są pięknie praktycznie o każdej porze roku. Twój ogród będzie wyglądał niesamowicie, gdy wypełnią go wiosną piękne kwiaty wiśni. Do tego ten oszałamiający zapach – musicie przekonać się sami. Owoce z własnego ogrodu to źródło wielu witamin i minerałów. Nie pryskane środkami chemicznymi, nawożone w naturalny sposób – bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Poznaj ofertę naszej szkółki drzewek ogrodowych i korzystaj z najpyszniejszych darów natury.

Wybierając drzewka owocowe, należy kierować się wielkością terenu, jakim dysponujemy, nasłonecznieniem i rodzajem gleby. Dobierając odpowiednią odmianę do warunków, uzyskamy najlepsze efekty.

Szkółka drzewek owocowych

Dbamy o najwyższą jakość sadzonek i cenimy zaufanie Klientów. Prowadzimy sprzedaż drzewek owocowych najlepszej jakości. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, zawsze otrzymasz rośliny 1 gatunku. Wszystkie rośliny wysyłamy z zabezpieczonym systemem korzeniowym na czas transportu.

Wysyłka odbywa się jesienią od 5 października do pierwszych mrozów, a wiosną od 15 marca do połowy maja, czyli w odpowiednim terminie do nasadzeń.

 Dowiedz się więcej pod numerem kontaktowym: +48 508 195 177

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.